Kontakt oss

Det er enkelt. Det er fort gjort. Og det vil helt sikkert føre til noe hyggelig. Kontakt oss slik det passer deg best, så snakkes vi før du aner det. Ha en god dag.

Besøksadresse:
Oktan Oslo AS
Kongens gate 6, 0153 Oslo
Org.nr.: 994 034 006

Telefon: 45 22 80 80
E-post: oslo@oktan.no

Postadresse:
Oktan Oslo AS
Postboks 39 Sentrum, 0101 Oslo

Fakturainformasjon:
Vi mottar kun elektroniske faktura (EHF eller pdf)
Oktan Oslo AS,
Org.nr.: 994 034 006 MVA
regnskap@mbkonsern.no

Ansatte

iris straume

Iris Straume

Kreatør og innholdsprodusent

iris.straume@oktan.no

Morten E. Bjerke

Rådgiver

morten.e.bjerke@oktan.no
900 99 640

Børre Thorstensen

Rådgiver / Leder Content Marketing

boerre.thorstensen@oktan.no
975 32 960

Mona Thoresen

Grafisk formgiver

mona.thoresen@oktan.no
469 07 962

Mona Thalberg Hansen

Grafisk formgiver

mona.hansen@oktan.no
469 13 328

Yngve Aarøy

Grafisk formgiver og tekstforfatter

yngve.aaroy@oktan.no
452 70 582

navid gondal

Navid Gondal

Rådgiver

navid.gondal@oktan.no
452 25 555

Ivar Breivik

Ivar Breivik

UX designer

ivar.breivik@oktan.no
970 21 150

ceran james

Ceran James

SEO konsulent

ceran.james@oktan.no
466 64 766

kristofer anker

Kristofer Anker

Senior Innsiktsrådgiver

kristofer.anker@oktan.no
486 05 980

Torfinn Dal

Art Director

torfinn.dal@oktan.no
952 20 553

Nina Malmberg

Senior designer/Stylist

nina.malmberg@oktan.no
410 40 508

Keno Trolid

Art Director

keno.trolid@oktan.no
934 33 659

Anne C. Holm

Senior designer

anne.holm@oktan.no
906 00 496

Christian Kjørven

Grafisk designer

christian.kjorven@oktan.no
410 40 605

Gareth Hale

Kreatør

gareth.hale@oktan.no
908 58 381

Merethe Solberg

Prosjektleder

merethe.solberg@oktan.no
410 40 177

årsrapport

Siv Thorud

Rådgiver/kreatør

siv@oktan.no
913 01 818

tone tuhus

Tone S. Tuhus

Freelance redaktør/Innholdsprodusent

tone.tuhus@oktan.no
916 46 284

Vijay Sharma

Prosjektkoordinator

vs@oktan.no
958 61 510

Helge Olaussen

Byråleder/rådgiver

helge.olaussen@oktan.no
410 40 136

Amund Hesbøl

Senior designer

amund.hesbol@oktan.no
469 57 839

Klaus Adde

Rådgiver

klaus.adde@oktan.no
911 58 973

Jeg vil ha årsrapport
Be om et møte og få et skreddersydd
tilbud og forslag til din årsrapport.

Kontakt
Børre Thorstensen
Telefon 975 32 960
eller fyll ut skjemaet

Navn*

Firma*

E-post*

Telefon

×