Her er alt du trenger for å komme i kontakt med oss.

Ring oss på telefon: 45 22 80 80
Send oss epost på: oslo@oktan.no

Eller fyll ut skjema slik at vi kan kontakte deg.

Fyll ut skjema så kontakter vi deg!

Ta gjerne direkte kontakt med en av våre rådgivere eller prosjektledere!

Bilde av Klaus Adde

Klaus Adde Rådgiver - idé og konseptutvikling

klaus.adde@oktan.no

Telefon: 911 58 973

Bilde av Kristofer Anker

Kristofer Anker Rådgiver/leder - digital marketing

kristofer.anker@oktan.no

Telefon: 486 05 980

Bilde av Vijay Sharma

Vijay Sharma Rådgiver/Digital prosjektleder

vs@oktan.no

Telefon: 958 61 510

Bilde av Morten E. Bjerke

Morten E. Bjerke Rådgiver - årsrapporter, strategi - og forretningsutvikling

morten.e.bjerke@oktan.no

Telefon: 900 99 640

Bilde av Helge Olaussen

Helge Olaussen Rådgiver/byråleder - nettsider og digital kommunikasjon

helge.olaussen@oktan.no

Telefon: 410 40 136

Bilde av Dennis Askeland

Dennis Askeland Rådgiver/webutvikler

dennis.askeland@oktan.no

Telefon: 977 94 437

Bilde av Merethe Solberg

Merethe Solberg Prosjektleder

merethe.solberg@oktan.no

Telefon: 410 40 177

Bilde av Nina Malmberg

Nina Malmberg Prosjektleder/Senior designer

nina.malmberg@oktan.no

Telefon: 410 40 508

Bilde av Christian Kjørven

Christian Kjørven Prosjektleder/grafisk designer

christian.kjorven@oktan.no

Telefon: 410 40 605

Adresse og fakturainformasjon

Kongens gate 6, 0153 Oslo
Pb 39 Sentrum, 0101 Oslo
Telefon: 45 22 80 80
E-post: oslo@oktan.no

Fakturainformasjon:
E-faktura (EHF eller pdf)
Org.nr.: 994 034 006 MVA
regnskap@mbkonsern.no