Vi jobber for at du skal oppnå dine resultat gjennom god reklame og målrettet markedsføring!

Bilde av Klaus Adde

Klaus Adde Rådgiver - idé og konseptutvikling

klaus.adde@oktan.no

Telefon: 911 58 973

Bilde av Nina Malmberg

Nina Malmberg Senior designer/Stylist

nina.malmberg@oktan.no

Telefon: 410 40 508

Bilde av Torfinn Dal

Torfinn Dal Art Director

torfinn.dal@oktan.no

Telefon: 952 20 553

Bilde av Morten E. Bjerke

Morten E. Bjerke Rådgiver - årsrapporter, strategi - og forretningsutvikling

morten.e.bjerke@oktan.no

Telefon: 900 99 640

Bilde av Vijay Sharma

Vijay Sharma Prosjektkoordinator

vs@oktan.no

Telefon: 958 61 510

Bilde av Anne-C. Holm

Anne-C. Holm Senior designer

anne.holm@oktan.no

Telefon: 906 00 496

Bilde av Helge Olaussen

Helge Olaussen Rådgiver/byråleder - nettsider og digital kommunikasjon

helge.olaussen@oktan.no

Telefon: 410 40 136

Bilde av Siv Thorud

Siv Thorud TKSTFTR / COPYWTR

siv@oktan.no

Telefon: 91 30 18 18

Bilde av Børre Thorstensen

Børre Thorstensen Rådgiver/leder - innholdsmarkedsføring

boerre.thorstensen@oktan.no

Telefon: 975 32 960

Bilde av Mona Thoresen

Mona Thoresen Grafisk formgiver

mona.thoresen@oktan.no

Telefon: 469 07 962

Bilde av Amund Hesbøl

Amund Hesbøl Senior designer

amund.hesbol@oktan.no

Telefon: 469 57 839

Bilde av Yngve Aarøy

Yngve Aarøy Grafisk formgiver og tekstforfatter

yngve.aaroy@oktan.no

Telefon: 452 70 582

Bilde av Merethe Solberg

Merethe Solberg Prosjektleder

merethe.solberg@oktan.no

Telefon: 410 40 177

Bilde av Kristofer Anker

Kristofer Anker Rådgiver/leder - digital marketing

kristofer.anker@oktan.no

Telefon: 486 05 980

Bilde av Keno Trolid

Keno Trolid Art Director

keno.trolid@oktan.no

Telefon: 934 33 659

Bilde av Karianne Muldal

Karianne Muldal Digital Marketing Spesialist

karianne.muldal@oktan.no

Telefon: 4072 7267

Bilde av Ivar Breivik

Ivar Breivik UX designer

ivar.breivik@oktan.no

Telefon: 970 21 150

Bilde av Gareth Hale

Gareth Hale Kreatør

gareth.hale@oktan.no

Telefon: 908 58 381

Bilde av Christian Kjørven

Christian Kjørven Grafisk designer

christian.kjorven@oktan.no

Telefon: 410 40 605