Vi jobber for at du skal nå dine resultater gjennom god reklame og målrettet markedsføring!

Bilde av Christian Raae

Christian Raae CEO

christian.raae@oktan.no

Telefon: 98046186

Bilde av Catharina Ellingsæter

Catharina Ellingsæter COO / Digital rådgiver

catharina.ellingsaeter@oktan.no

Telefon: 417 62 047

Bilde av Vijay Sharma

Vijay Sharma Rådgiver/Digital prosjektleder

vs@oktan.no

Telefon: 958 61 510

Bilde av Lasse Stormo

Lasse Stormo Konsulent

lasse.stormo@oktan.no

Telefon: 930 12 361

Bilde av Camilla Ulsund

Camilla Ulsund Digital markedsfører/innholdsmarkedsfører

camilla.ulsund@oktan.no

Telefon: 944 36 169

Bilde av Nassira El Amrani

Nassira El Amrani Performance Marketing Specialist

nassira.amrani@oktan.no

Telefon: 988 89 988

Bilde av Anne-C. Holm

Anne-C. Holm Senior designer

anne.holm@oktan.no

Telefon: 906 00 496

Bilde av Yngve Aarøy

Yngve Aarøy Grafisk formgiver og tekstforfatter

yngve.aaroy@oktan.no

Telefon: 452 70 582

Bilde av Christian Kjørven

Christian Kjørven Prosjektleder/grafisk designer.

christian.kjorven@oktan.no

Telefon: 410 40 605

Bilde av Gareth Hale

Gareth Hale Kreatør

gareth.hale@oktan.no

Telefon: 908 58 381

Bilde av Hanna Nessjøen

Hanna Nessjøen Prosjektleder

hanna.nessjoen@oktan.no

Telefon: 478 53 305

Bilde av Dennis Askeland

Dennis Askeland Rådgiver/webutvikler

dennis.askeland@oktan.no

Telefon: 977 94 437

Bilde av John Just Jarre

John Just Jarre Performance Marketing Specialist (Vikar)

john.jarre@oktan.no

Telefon: 909 87 360

Kunder

Nå vet du litt om hvem som jobber her. Lurer du på hva vi gjør for våre kunder må du gjerne ta en titt på noen av det vi har gjort den siste tiden:

Vil du at vi kontakter deg?

What's Your Story?

For to år siden lanserte Instagram sitt Historie-konsept, og mange mente at det var en frekk kopi av Snapchat´s Mystory. Nå lanserer begge konkurrentene nye funksjoner for å stille sterkere i konkurransen om annonsebudsjettene. 

Les mer

SEO vs SEM - Hva er forskjellen?

Dette er et spørsmål vi ofte får fra våre kunder når de skal i gang med å bygge en digital kommunikasjonsplatform. 

Les mer