Vi jobber for at du skal nå dine resultater gjennom god reklame og målrettet markedsføring!

Bilde av Karianne Muldal

Karianne Muldal Digital Marketing Spesialist

karianne.muldal@oktan.no

Telefon: 4072 7267

Bilde av Klaus Adde

Klaus Adde Rådgiver - idé og konseptutvikling

klaus.adde@oktan.no

Telefon: 911 58 973

Bilde av Nina Malmberg

Nina Malmberg Prosjektleder/Senior designer

nina.malmberg@oktan.no

Telefon: 410 40 508

Bilde av Kristofer Anker

Kristofer Anker Rådgiver/leder - digital marketing

kristofer.anker@oktan.no

Telefon: 486 05 980

Bilde av Anne-C. Holm

Anne-C. Holm Senior designer

anne.holm@oktan.no

Telefon: 906 00 496

Bilde av Dennis Askeland

Dennis Askeland Rådgiver/webutvikler

dennis.askeland@oktan.no

Telefon: 977 94 437

Bilde av Siv Thorud

Siv Thorud TKSTFTR / COPYWTR

siv@oktan.no

Telefon: 91 30 18 18

Bilde av Torfinn Dal

Torfinn Dal Art Director

torfinn.dal@oktan.no

Telefon: 952 20 553

Bilde av Vijay Sharma

Vijay Sharma Digital prosjektleder

vs@oktan.no

Telefon: 958 61 510

Bilde av Keno Trolid

Keno Trolid Art Director

keno.trolid@oktan.no

Telefon: 934 33 659

Bilde av Merethe Solberg

Merethe Solberg Prosjektleder

merethe.solberg@oktan.no

Telefon: 410 40 177

Bilde av Amund Hesbøl

Amund Hesbøl Senior designer

amund.hesbol@oktan.no

Telefon: 469 57 839

Bilde av Morten E. Bjerke

Morten E. Bjerke Rådgiver - årsrapporter, strategi - og forretningsutvikling

morten.e.bjerke@oktan.no

Telefon: 900 99 640

Bilde av Yngve Aarøy

Yngve Aarøy Grafisk formgiver og tekstforfatter

yngve.aaroy@oktan.no

Telefon: 452 70 582

Bilde av Mona Thoresen

Mona Thoresen Grafisk formgiver

mona.thoresen@oktan.no

Telefon: 469 07 962

Bilde av Christian Kjørven

Christian Kjørven Prosjektleder/grafisk designer

christian.kjorven@oktan.no

Telefon: 410 40 605

Bilde av Gareth Hale

Gareth Hale Kreatør

gareth.hale@oktan.no

Telefon: 908 58 381

Bilde av Ivar Breivik

Ivar Breivik UX designer

ivar.breivik@oktan.no

Telefon: 970 21 150

Bilde av Helge Olaussen

Helge Olaussen Rådgiver/byråleder - nettsider og digital kommunikasjon

helge.olaussen@oktan.no

Telefon: 410 40 136

Kunder

Nå vet du litt om hvem som jobber her. Lurer du på hva vi gjør for våre kunder må du gjerne ta en titt på noen av det vi har gjort den siste tiden:

Vil du at vi kontakter deg?

Siste fra bloggen vår

Google I/O 2018

Googles årlige utviklerkonferanse, Google I/O, gikk av stabelen i forrige uke. I år kunne de ha byttet ut I/O med AI. Nyhetene rundt Artificial Intelligence (kunstig intelligens) sto i kø. 


Google viser at det er her de legger hovedtrykket av forskning og utvikling fremover. Google gjør dette veldig tydelig når de døper om forskning- og utviklingsavdelingen fra Google Research til Google AI.

Vi har med spenning fulgt med på lanseringene og alt vi har kunnet suge til oss av informasjon. Nedenfor går vi gjennom det vi er mest spent på fremover.

Les mer

SEO vs SEM - Hva er forskjellen?

Dette er et spørsmål vi ofte får fra våre kunder når de skal i gang med å bygge en digital kommunikasjonsplatform. 

Les mer